O szkole tańca KT-Extra

 

Historia powstania szkoły

Akademia Rekreacji Ruchowej, Klub Tańca "EXTRA" to firma która powstała w grudniu 2006r. Założycielką jest Magdalena Zachariasiewicz.

 

Misja

Założyłam firmę z kilku powodów. Przede wszystkim z miłości do tańca jako formy przekazu energii i emocji oraz jako osobistą odpowiedź na ZŁO, które mnie dotknęło. Ta praca uczy mnie znów na nowo wierzyć w ludzi, ufać i kochać.

Podobnie jak Paulo Coelho uważam, że "...w tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą..."

    

Największą wartością Akademii są LUDZIE, którzy podobnie jak ja kochają taniec i potrafią się nim dzielić z innymi. Traktujemy to jak receptę na nasze smutki i troski. Nauka tańca, treningi, występy i organizowanie imprez daje nam wiele radości z tego, że robimy to dla innych, z innymi i również dla siebie. Wspólnie cieszymy się z naszych sukcesów. Szkoła tańca nauczyła nas współpracy i troski o siebie nawzajem. Wspieramy się w sprawach zawodowych i osobistych.

   

Co nas wyróżnia?....INDYWIDUALNE podejście do naszych klientów. Poznajemy ich, rozmawiamy o ich potrzebach i oczekiwaniach. Bardzo często po zrealizowanym zamówieniu łaczy nas przyjaźń z klientami.

Każdy z nas potrzebuje wsparcia i akceptacji w różnych życiowych sytuacjach. U nas taniec jest również terapią...pomaga przetrwać, zrozumieć i podjąć walkę o lepsze jutro.

Zapraszamy serdecznie na zajecia!