Wedding dance w KT-Extra

TAŃCE TOWARZYSKIE dla dorosłych w parach w formie użytkowej (bez zbędnej techniki i szczegółów turniejowych) plus salsa, bachata i 2na1.

Program: samba, chachacha, rumba, jive, walc angielski, walc wiedeński, fokstrot, quickstep, salsa, bachata, 2na1.

Nauka w parach.

Cel: nauka prowadzenia dla partnera oraz odpowiedniego reagowania na prowadzenie dla partnerek, przełamanie barier i wstydu poprzez ruch, kształtowanie prawidłowej sylwetki i gracji w poruszaniu się, nauka różnorodnych tańców w formie użytkowej.

Idealne zajęcia dla par, które planują ślub i przygotowanie pierwszego weselnego tańca pokazowego.

Kursy taneczne dla nowożeńców

Proponujemy rozpocząć naukę na zajęciach tańca użytkowego, podczas których nauczą się Państwo podstawowych zasad tanecznych (trzymania ramy, prowadzenia, poczucia rytmu, odróżniania różnych stylów tanecznych oraz kroków podstawowych). Przygotują one Państwa do podjęcia w przyszłości decyzji czy pierwszy weselny taniec zatańczą Państwo w formie klasycznej czy jako show dance.

 

Pierwszy weselny taniec dla nowożeńców:

1) KLASYCZNY – jeden taniec do wybranej muzyki

2) SHOW DANCE - to choreografia, którą układa trener przy współpracy z Państwem. Kieruje się Państwa indywidualnymi predyspozycjami i sugestiami. Wspólnie wybieracie Państwo temat muzyczny, decydujecie, z jakich tańców składać się będzie SHOW i jakie elementy teatru tańca dodajecie. Całość gwarantuje niesamowite wrażenia i niezapomniane przeżycia zarówno dla Państwa jak i dla Państwa gości weselnych.

Oto informacje jakie należy przesłać do choreografa drogą mailową (biuro@kt-extra.pl) przed pierwszymi zajęciami, aby mógł przygotować się do spotkania i ułożyć najlepszą choreografię dostosowaną do potrzeb klientów:

wybrane utwory muzyczne; można również ustalić repertuar z choreografem i skorzystać z bazy muzycznej szkoły tańca
własne propozycje stylów tanecznych; w jakim klimacie widzicie Państwo swój pierwszy taniec; możecie Państwo skorzystać z filmów powyżej z udziałem naszych klientów
zdjęcia sukni ślubnej, butów w celu dostosowania choreografii do możliwości strojów ślubnych

Oferujemy pomoc i doradztwo w zakresie:

- wyboru miejsca na wesele

- doboru strojów

- wyboru fotografa

- wyboru kamerzysty

 

Konferansjer

Zapraszamy do skorzystania z oferty KONFERANSJERA – osoby, która poprowadzi państwa wesele, zadba o najmniejsze szczegóły techniczne:

- dopilnuje realizacji porządku wg scenariusza

- przekaże wszystkie informacje na czas oraz w odpowiedniej formie

- wypełni nieprzewidzianą lukę w scenariuszu

- poprowadzi imprezę zgodnie z Państwa wskazówkami zachowując odpowiedni klimat i nastrój

- poprowadzi naukę tańca dla gości weselnych z konkursami i innymi zabawami