Kursy tańca w KT-Extra


Nasz klub tańca z Wrocławia przygotował dla Was bogatą ofertę lekcji tańca. Nasi instruktorzy specjalizują się w różnych stylach i są w stanie dostosować się do wielu Waszych oczekiwań. Oferujemy także różne poziomy zaawansowania nauki tańca, dzięki czemu nie będziecie musieli martwić się o to, jak Wam pójdzie nawet wówczas, gdy nie tańczyliście nigdy wcześniej!

Organizujemy zarówno indywidualną naukę tańca, jak też kursy tańca dla par i zajęcia grupowe. Z naszych propozycji skorzystać mogą również firmy. Interesuje Cię konkretny rodzaj tańca? A może chcecie dobrze przygotować się do wspólnego pierwszego tańca podczas wesela? W każdym z tych przypadków znajdziecie coś dla siebie. Postaramy się zaszczepić w Was naszą miłość do tańca tak, abyście mogli czuć się swobodnie, pozbyć się stresu i wstydu oraz bawić się na każdym parkiecie.


Sprawdźcie szczegóły oferty Klubu Tańca EXTRA z Wrocławia – a jest w czym wybierać! Indywidualna nauka tańca, kursy tańca dla par, pierwszy taniec podczas wesela, tańce latynoskie, dziecięce, a także wiele więcej!