EKSPRESJA KOBIECOŚCI w KT-EXTRA - sztuka seksapilu z klasą

EKSPRESJA KOBIECOŚCI – SZTUKA SEKSAPILU  Z  KLASĄ
 

pierwszy w Polsce warsztat łączący  ruch taneczny  i najskuteczniejsze techniki psychologiczne

 

Sekrety  zmysłowego poruszania się w szpilkach

Szpilki są nieodzownym atrybutem kobiecości i seksapilu. Wydłużają nogi, unoszą pośladki. Wszytko jednak na nic, jeżeli każdy krok jest walką o przetrwanie. Podczas warsztatu poznasz techniki, które pomogą Ci zmienić chodzenie w szpilkach w cudowny  spektakl.. Zobacz jak można poruszać się w szpilkach, uwodząc z lekkością i wdziękiem... Zobacz film

Alchemia   gracji

Czy podczas siadania, wstawania i siedzenia można uwodzić ? Oczywiście! Podczas warsztatu opanujesz  tę umiejętność i dowiesz się, jak rozwijać piękno i zmysłowość ruchów.

Taniec gwiazd

W tej części warsztatu nauczysz się   tanecznych ruchów gwiazd pop, które będziesz mogła wykorzystać nie tylko na parkiecie...

Moc seksownej pewności siebie

Poznasz techniki rozwijające atrakcyjną pewność siebie i pozwalające błyskawicznie przywołać ten stan w sytuacjach, w których dotychczas czułaś się niepewnie.

Sekrety zmysłowego języka ciała

Dowiesz się, jak  z klasą wykorzystywać sygnały body language od budzenia zainteresowania do rozpalania wyobraźni drugiej strony.

Sztuka kobiecej perswazji

Dowiesz się, jak przy użyciu pewnych słów i wzorców językowych  sprawiać , by inni       z przyjemnością spełniali Twoje propozycje. Kogo pierwszego masz ochotę z wdziękiem owinąć sobie wokół palca?

 

PROWADZENIE:

MAGDALENA ZACHARIASIEWICZ

dyplomowany nauczyciel tańca, tancerka z najwyższą międzynarodową klasą taneczną S, tancerka paryskiej rewii, twórczyni spektakli tanecznych. Właścicielka Szkoły Tańca KT-Extra,  założycielka profesjonalnej grupy Revue Show Dance. Wspiera kobiety w samorozwoju poprzez ścieżkę tańca, czego doskonałym przykładem jest grupa amatorska Ladies Extra Crew.

Tańcem zajmuje się od 26 lat. Jest doświadczonym twórcą i organizatorem projektów takich jak: turnieje, pokazy tańca, pokazy mody, programy telewizyjne, wybory miss.

Kilkakrotnie brała udział w przygotowaniach pokazów mody dla firm: "STABO", ARLEE", "ELII",  przy promocjach nowych modeli samochodów firm :"VOLVO", "MERCEDES".

Ma doświadczenie na stanowisku redaktora programu telewizyjnego o tematyce tanecznej oraz programu z udziałem dzieci.

 

JOANNA KONCZANIN

psycholog, certyfikowany trener z międzynarodowym doświadczeniem, jedna z pierwszych w Polsce osób posiadających  tytuł Coach Supervisor. Wykorzystując  najskuteczniejsze techniki psychologiczne prowadzi szkolenia oraz towarzyszy w rozwoju klientom indywidualnym dzieląc się swoją energią i radością życia. Jest autorką wielu projektów dla kobiet : Przestrzeń Kobiecych Inspiracji, Kobieca Strona Sukcesu, High Quality Woman, Kobiecy Sukces w Polityce. Stale szlifuje swoje umiejętności uczestnicząc  w międzynarodowych treningach. Szkoliła się u takich ekspertów jak Robert Cialdini, Jack Canfield, Richard Bandler, John La Valle, Robert Dilts, Richard Bolstad, Kevin Hogan, Joe Vitale oraz Anthony Robbins, najsłynniejszy amerykański trener motywacyjny.   Stale współpracuje z mediami - jej eksperckie wypowiedzi pojawiają się m.in.  w Telewizji Polskiej, TVN, Radiu WaWa, TokFM, Antyradiu, Radiu Kolor, dziennikach ogólnopolskich i prasie kobiecej.