Suknie ślubne WDDS


WDDS - Wedding Dance Dress Style...

 

... to rodzaj sukien ślubnych, powstałych z połączenia wygody i użyteczności stylu szycia tanecznego z elegancją i szykiem stylu ślubnego. Suknie można przerobić i wykorzystać również po ślubie.

 

Charakterystyka:

1. UŻYTECZNOŚĆ 3w1, 2w1, 1w1

Po weselu przerabiamy suknię na koktajlową lub wieczorową wersję...wg potrzeb klientki

Sukienka może być w jednej z trzech wersji:

3w1 długa elegancja + krótka sexy + koktajlowa: krótka sukienka z dopinaną długa spódnicą; po weselu przerabiamy, z pomocą kamieni Swarovskiego i kolorowych tkanin, na suknię koktajlową

2w1 długa elegancja  + koktajlowa: długa lub krótka, jednoczęściowa suknia ślubna; po weselu przerabiamy, z pomocą kamieni Swarovskiego i kolorowych tkanin, na suknię koktajlową lub wieczorową

1w1 długa elegancja: długa lub krótka, jednoczęściowa suknia ślubna.

2. UNIKATOWOŚĆ

Każda sukienka jest projektowana dla danej klientki, wg jej preferencji i potrzeb. Nie ma dwóch jednakowych modeli

3. IDEALNE DOPASOWANIE

Każda sukienka jest zaprojektowana i dopasowana do figury, urody i charakteru klientki, z uwzględnieniem stylu wesela i pierwszego tańca.

Na życzenie klientki szyjemy suknie z gorsetem wewnętrzym lub zewnętrznym (bogato zdobionym).

4. WYGODA

Bazą sukienki jest body. Dzięki temu suknia zawsze pozostaje w miejscu, w którym chcemy. Podcza tańca: obrotów, skoków, unoszeń nigdy sie nie przekręci w złą stronę, nie obsunie odsłaniając niepotrzebne części ciała.

Dzięki unikatowym rozwiązaniom technicznym nie ma żadnych zbędnych elementów unoszących tkaninę dołu sukni. Koła i fiszbiny wszywamy tylko na wyraźną prośbę klientki.

W tej sukni każdy pierwszy taniec będzie prosty do zatańczenia. Każdy element choreografii, nawet unoszenia partnerki, odchylenia itp nie będą stanowiły żadnego problemu.

5. LEKKA I ZWIEWNA

Do szycia góry sukni używamy elastyczne, dobrze rozciągliwe materiały, które idealnie się układają. Dzięki temu zmiana wagi po uszyciu sukni nie stwarza problemów z jej dopasowaniem do sylwetki.

Dół sukni szyjemy z lekkich i zwiewnych tkanin, dzięki czemu całość daje delikatny obraz. Cała suknia waży ok 2-3 kg. Odpinana spódnica sukni na zdjęciach uszyta jest z przeźroczystej tkaniny, bez żadnej halki i podszewki. Dlaczego nie prześwituje? - ponieważ falbany uszyte zostały w taki sposób, aby odbijały światło w trzech płaszczyznach.

Suknia była prezentowana w jednym z odcinków "Ugotowanych" w TVN http://ugotowani.tvn.pl/wideo,907,v/tego-nie-bylo-w-6-odcinku-wroclaw,721136.html

Kliknij tutaj, aby edytować...