REGULAMIN

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KART MULTISPORT i OK SYSTEM oraz wykupionych KARNETÓW:

Regulamin obowiązuje od 01.01.2020.

 1. Posiadaczy wszystkich kart i karnetów o (Multisport Plus, OK System) obowiązuje rezerwacja miejsc.
 2. Posiadacz karty MultiSportPlus może wejść TYLKO na jedne zajęcia 60- minutowe dziennie. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc i kaucja zwrotna 100zł/os – wpłata tylko na konto.
 3. Posiadacz karty Ok System do zajęć 1,5-godzinnych może uiścić dopłatę 10zł, pod warunkiem wcześniejszej rezerwacji i wpłaty kaucji zwrotnej w terminie rezerwacji. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc i kaucja zwrotna 100zł/os – wpłata tylko na konto.
 4. Klienci, którzy nie dokonają rezerwacji mogą liczyć się z odmową przyjęcia na zajęcia, jeśli w danej grupie będą zajęte wszystkie miejsca.
 5. Na zajęciach Practice Plus 30-minutowych nie honorujemy kart Multisport, OK System ani Fitflex.
 6. Każdy klient uczęszcza na zajęcia w określonym cyklu czasowym
 • 5 kolejnych spotkań po 1,5 godziy [ w tym 30min Practice Plus oraz 60min zajęć programowych].
 1. Karnety:
 • 5 tygodnie: Kursy 1 x w tyg po 90-min – 190 zł/os za 5 kolejnych spotkań; w tym: Practice Plus 30min 125zł/os oraz Zajęcia Programowe 65zł/os
 • pojedyncza wejściówka na zajęcia 90min 45zł/os
 • ceny lekcji indywidualnych są w cenniku
 1. Kaucja zwrotna 100zł/os [200zł/pary] – tylko w przypadku kart Multisport i OK System.
 2. Kaucję należy wpłacić przed rozpoczęciem zajęć przelewem na konto:

Numer konta i dane

      Magdalena Zachariasiewicz

ul. Jelenia 4/5 54-242 Wrocław
Nr konta: 93 1090 1809 0000 0001 0629 9575
BZ WBK S.A. II Oddział w Katowicach
W tytule: imię i nazwisko klienta, nazwa zajęć, dzień i godzina zajęć, miesiąc zajęć, dopisać kaucja zwrotna.
Np. Anna Kowalska, latino solo środa 19.30, I 2012.kaucja zwrotna, Góralska 5.

 1. Pobranie opłaty z kwoty kaucji następuje tylko za nie zarejestrowane wejścia z Karty (nieobecność na zajęciach). Za każdą nieobecność pobieramy 38zł.
 2. Kaucja przechodzi na następny okres jeśli Użytkownik nie złoży pisemnej (mailowej) rezygnacji.
 3. Kaucja jest zwracana Użytkownikowi, jeśli spełni on wszystkie poniższe warunki:
  – Użytkownik mailowo [na adres biuro@kt-extra.pl] zrezygnuje z zajęć z uwzględnieniem swojego czasowego cyklu rozliczeń. Rezygnacja jest liczona po zakończeniu każdego kolejnego cyklu Użytkownika. Rezygnacja mailowa musi wpłynąć min 1 dzień przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego.
  – Użytkownik ma do momentu zakończenia cyklu wszystkie wpisy uregulowane i zgodne z ilością odbytych zajęć [tyle wpisów ile odbyło się zajęć w danym cyklu rozliczeniowym].
 4. Odrabianie zajęć dla posiadaczy kart i karnetów może nastąpić z inną grupą (nie z tą, do której jest Użytkownik przypisany) i należy je uzgodnić z prowadzącym zajęcia lub właścicielem KT EXTRA.
 5. Użytkownik karty zobowiązany jest każdorazowo do okazania jej wraz z dokumentem tożsamości oraz do podpisania listy obecności.
 6. Rezygnacja z kursu:
  Użytkownik karty i karnetu może zrezygnować z kursu pisemnie-mailowo [na adres biuro@kt-extra.pl] zawsze po pełnym cyklu rozliczeniowym.
 7. Odwołanie rezerwacja lekcji indywidualnychlub zmiana terminu umówionych lekcji indywidualnychmoże nastąpić, bez żadnych konsekwencji dla klienta, najpóźniej 2 doby przed wyznaczonym terminem (lekcje z poniedziałku można najpóźniej odwołać do godziny 23.59 w poprzedzający piątek). W przypadku odwołań w późniejszym terminie należy liczyć się z utratą lekcji. Odwołanie lub zmiana terminu musi odbyć się drogą mailową i/lub sms-ową, każdorazowo za potwierdzeniem obu stron o otrzymaniu wiadomości. W przypadku zmian lub odwołań w terminie krótszym niż dwie doby obowiązuje krespondencja SMS-owa z obustronnym potwierdzeniem otrzymania wiadomości.
 8. Obuwie dozwolone podczas zajęć tanecznych:
  – Profesjonalne Taneczne [z silikonowymi nakładkami na obcasy dla pań]
  – Sportowe z jasną niebrodzącą podeszwą​
  – Balerinki z jasną sportową i niebrudzącą podeszwą
 9. Za zniszczenia podłoża podczas zajęć tanecznych w KT Extra Klient, który nie zastosuje się do punktu 12, zostanie obciążony kosztami naprawy/usunięcia uszkodzenia według wytycznych fachowców.
 10. Podpisanie niniejszego regulaminu jest również wyrażeniem zgody co do treści punktów 16 i 17.
 11. Na terenie Hasta La Vista ul.Góralska 5 Wrocław dla bezpieczeństwa zamontowano kamery. Podpisując regulamin zgadzam się na nagrywanie.

Kontakt

Wrocław, ul. Góralska 5 (hala Hasta La Vista)

 

Magdalena Zachariasiewicz

tel. 604117504

Anna Rożek

tel. 691 394 827

biuro@kt-extra.pl

Zostaw wiadomość

Zgoda